dinsdag 1 september 2015

FACE CONTOUR CREAM

Contouren is nog steeds in en ook ik moest mij er maar eens aan wagen. Ik was al bekend met wat spelen met concealer en highlighter, maar een donkere contour cream was nieuw voor mij, shapen deed ik voorheen met een simpele bronzer. De Face Contour Cream van & Other Stories bracht mij vanwege de geschikte koele tint en de zachte textuur op andere gedachten en het echte werk kon beginnen. Het geeft niet alleen een mooi resultaat, maar is ook nog een super leuk om te doen. 


 
Geen poeder dus, maar een romige cream die meerdere tinten donkerder is dan mijn eigen huidskleur. In eerste instantie zou je denken té donker, maar bij het blenden merkte ik al snel dat het ook voor lichte huidjes prima kan. Het is een kwestie van goed uitsmeren en dan heb je ook wat. 



Met een concealerkwast heb ik de cream aangebracht boven de jukbeenderen, bij de haargrens, de zijkant van mijn neus en onder de kaaklijn. Dit alles om schaduw in je gezicht te creeëren waardoor het meer vorm krijgt en je gezicht smaller lijkt. Hier lijkt de cream nog erg donker en juist hierdoor zie je straks een goed resultaat.  


Met een sponsje heb ik de cream uitgesmeerd en al snel neemt het de juiste kleur aan, dit komt door de fijne textuur. De kleur is zo mooi koel dat het ook daadwerkelijk lijkt op schaduw en het natuurlijk oogt. Echt een top product om mee te contouren dus. 


De Face Contour Cream is voor €12,- verkrijgbaar bij de & Other Stories (Amsterdam).

10 opmerkingen:

  1. Dit klinkt wel heel goed! Wel jammer dat & Other Stories alleen nog in Amsterdam zit!

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Mooi effect, wel wat heftig voor alledaags. Gaat -ie een beetje uitlopen, of zit het muurvast in de loop van de dag? x

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Ik breng hierna poeder aan en vind dat het erg goed blijft zitten, uitlopen doet 'ie in ieder geval niet!

      Verwijderen
  3. guuurrlll je bent mn redder! Ik zoek nog steeds zo iets :D

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Coach Outlet http://www.coachoutletfactory-stores.us.com

    North Face Outlet http://www.northface-outlets.com.co

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.in.net

    ED Hardy Outlet http://www.edhardypopsale.com

    Coach Outlet Store Online http://www.coachstoreonline.in.net

    Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletstore.in.net

    Cheap Jordans http://www.cheapjordansretro.us.com

    Michael Kors Outlet Store http://www.michaelkorsoutletsstores.us.com

    Coach Purses http://www.coachpurses.eu.com

    Coach Outlet http://www.coachoutlet2016.us.com

    Tory Burch Shoes http://www.toryburch-outlet.us.org

    Longchamp Outlet http://www.longchampoutlet.in.net

    Michael Kors Handbags http://www.innnov8.com

    Coach Outlet http://www.innnovate.com

    Red Bottom Shoes http://www.redbottomshoes.us.org

    Moncler Jackets http://www.monclerdownjackets.us.com

    North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.in.net

    Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletstore.us.com

    Moncler Outlet http://www.moncleroutletonline.in.net

    Coach Factory http://www.maganates.com

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactorysoutlet.in.net

    Kate Spade Outlet http://www.katespadesoutlet.us.com

    Ray Ban Outlet http://www.raybanoutletstore.in.net

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoes2016.in.net

    North Face Outlet http://www.northfaceoutlets.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachoutletstore.name

    Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletonline.name

    Coach Outlet http://www.coach-outlets.us.org

    Nike Roshe Run http://www.tanie-nikerosherun.pl

    Buty Nike Air Max http://www.airmaxsprzedazdla.pl

    Nike Air Max http://www.nikeairmax.us.org

    Red Bottom Shoes http://www.redbottomshoe.in.net

    Christian Louboutin Outlet http://www.christianlouboutinoutlet.us.org

    Balenciaga Handbags http://www.balenciagaoutlets.us.com

    Balenciaga Handbags http://www.balenciaga-handbags.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.in.net

    Toms Shoes http://www.tomshoesoutlet.us.com

    Hermes Belt http://www.hermes-belts.us.com

    Prada Outlet http://www.pradafactoryoutlet.com

    Louis Vuitton Outlet http://www.louisvuittonsoutlet.us.com

    North Face Outlet Store http://www.northfaceoutletstore.in.net

    North Face Jackets http://www.north-face.in.net

    North Face http://www.north-faceoutlets.us.com

    Louis Vuitton Outlet http://www.louisvuitton-outlets.us.org

    Timberland Boots http://www.timberland-outlets.us.com

    Cheap Timberland Boots http://www.timberlandoutlet.us.com

    Tory Burch Outlet http://www.outlettoryburch.us.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutletusa.us.com

    Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlaurenstoreoutlet.us.com

    Gucci Shoes http://www.guccifactoryoutlet.name

    Gucci Outlet http://www.guccioutletco.us.com

    North Face Jackets http://www.northfacefactoryoutlet.us.com

    Prada Outlet http://www.pradaoutlets.in.net

    Hollister Clothing http://www.hollister-clothing.us.com

    Ferragamo Shoes http://www.ferragamoshoes.us.org

    Tiffany Outlet http://www.tiffany-outlets.us.com

    Tiffany Outlet http://www.tiffanyco-outlet.us.com

    NFL Jerseys http://www.nfljerseys.name

    Toms Outlet http://www.outlettoms.us.com

    Cheap Jordans http://www.cheapjordans.eu.com

    North Face Outlet http://www.thenorthfaceoutlet.us.org

    Michael Kors Outlet http://www.michael-korsoutletstores.us.com

    Prada Handbags http://www.pradaoutlet.us.org

    Chan Luu Sale http://www.chanluu.us.com

    Toms Outlet http://www.tomsoutletstores.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletofficial.us.com

    Beats By Dr Dre http://www.beatsbydrdre.us.org

    Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

    Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

    Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

    Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

    BeantwoordenVerwijderen

RELATED ITEMS

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...