dinsdag 18 augustus 2015

PRIME AND FINE

Weinig geld heb ik over voor de producten die je niet direct terug ziet op de huid, denk hierbij aan primer, poeder en oogschaduwbasis. Jammer, want deze kleurloze smeerseltjes kunnen juist het verschil maken. Ik waagde toch maar de gok en probeerde de matterende poeder en de oogschaduwbasis van Catrice haar Prime And Fine lijn. Een heel mooi prijsje en tot mijn grote verbazing nog mooiere producten, de perfecte basis voor een make-up look.



De verpakking van de poeder is ondanks het spiegeltje enigszins aan de saaie kant, maar die van de oogschaduwbasis ziet er daarentegen super strak uit en doet mij denken aan de verpakkingen van Nars, niet verkeerd dus. Prima van formaat en dus voor in de toilettas, ik heb er weinig op aan te merken. 


De Mattifying Powder Waterproof is transparant en doet zijn werk, het houdt mijn BB cream op zijn plek en matteert mijn gezicht. Ik breng het losjes aan met een grote kwast waardoor het zich mooi en snel verdeeld. Het gaat de hele dag mee en is waterproof, al heb ik dit nog niet echt kunnen testen.    



Ook de Eyeshadow Base is transparant als je het uitsmeert, op de swatch zie je de textuur, romig en fijn. Het is heel gemakkelijk uit te smeren en je kunt je oogschaduw meteen hierna aanbrengen, het verschil is te zien op de foto hieronder van dezelfde kleur oogschaduw met en zonder de oogschaduwbasis. De oogschaduw lijkt gepigmenteerder en blijft een stuk beter zitten, over dit product ben ik echt te spreken en raad het dan ook iedereen aan die nog zonder een oogschaduwbasis de deur uit gaat.  


Links is zonder oogschaduwbasis en rechts is met oogschaduwbasis. 


De Mattifying Powder Waterproof is voor €4,99 verkrijgbaar en de Eyeshadow Base voor €3,59 bij o.a. de Kruidvat. Hier vind je ook de rest van de Prime And Fine lijn. 

5 opmerkingen:

  1. Dit lijken mij wel fijne producten :) Ik gebruik zelf eigenlijk vooral wat goedkopere gezichtspoeders en mascara's.

    BeantwoordenVerwijderen
  2. Coach Outlet http://www.coachoutletfactory-stores.us.com

    North Face Outlet http://www.northface-outlets.com.co

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.in.net

    ED Hardy Outlet http://www.edhardypopsale.com

    Coach Outlet Store Online http://www.coachstoreonline.in.net

    Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletstore.in.net

    Cheap Jordans http://www.cheapjordansretro.us.com

    Michael Kors Outlet Store http://www.michaelkorsoutletsstores.us.com

    Coach Purses http://www.coachpurses.eu.com

    Coach Outlet http://www.coachoutlet2016.us.com

    Tory Burch Shoes http://www.toryburch-outlet.us.org

    Longchamp Outlet http://www.longchampoutlet.in.net

    Michael Kors Handbags http://www.innnov8.com

    Coach Outlet http://www.innnovate.com

    Red Bottom Shoes http://www.redbottomshoes.us.org

    Moncler Jackets http://www.monclerdownjackets.us.com

    North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.in.net

    Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletstore.us.com

    Moncler Outlet http://www.moncleroutletonline.in.net

    Coach Factory http://www.maganates.com

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactorysoutlet.in.net

    Kate Spade Outlet http://www.katespadesoutlet.us.com

    Ray Ban Outlet http://www.raybanoutletstore.in.net

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoes2016.in.net

    North Face Outlet http://www.northfaceoutlets.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachoutletstore.name

    Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletonline.name

    Coach Outlet http://www.coach-outlets.us.org

    Nike Roshe Run http://www.tanie-nikerosherun.pl

    Buty Nike Air Max http://www.airmaxsprzedazdla.pl

    Nike Air Max http://www.nikeairmax.us.org

    Red Bottom Shoes http://www.redbottomshoe.in.net

    Christian Louboutin Outlet http://www.christianlouboutinoutlet.us.org

    Balenciaga Handbags http://www.balenciagaoutlets.us.com

    Balenciaga Handbags http://www.balenciaga-handbags.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.in.net

    Toms Shoes http://www.tomshoesoutlet.us.com

    Hermes Belt http://www.hermes-belts.us.com

    Prada Outlet http://www.pradafactoryoutlet.com

    Louis Vuitton Outlet http://www.louisvuittonsoutlet.us.com

    North Face Outlet Store http://www.northfaceoutletstore.in.net

    North Face Jackets http://www.north-face.in.net

    North Face http://www.north-faceoutlets.us.com

    Louis Vuitton Outlet http://www.louisvuitton-outlets.us.org

    Timberland Boots http://www.timberland-outlets.us.com

    Cheap Timberland Boots http://www.timberlandoutlet.us.com

    Tory Burch Outlet http://www.outlettoryburch.us.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutletusa.us.com

    Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlaurenstoreoutlet.us.com

    Gucci Shoes http://www.guccifactoryoutlet.name

    Gucci Outlet http://www.guccioutletco.us.com

    North Face Jackets http://www.northfacefactoryoutlet.us.com

    Prada Outlet http://www.pradaoutlets.in.net

    Hollister Clothing http://www.hollister-clothing.us.com

    Ferragamo Shoes http://www.ferragamoshoes.us.org

    Tiffany Outlet http://www.tiffany-outlets.us.com

    Tiffany Outlet http://www.tiffanyco-outlet.us.com

    NFL Jerseys http://www.nfljerseys.name

    Toms Outlet http://www.outlettoms.us.com

    Cheap Jordans http://www.cheapjordans.eu.com

    North Face Outlet http://www.thenorthfaceoutlet.us.org

    Michael Kors Outlet http://www.michael-korsoutletstores.us.com

    Prada Handbags http://www.pradaoutlet.us.org

    Chan Luu Sale http://www.chanluu.us.com

    Toms Outlet http://www.tomsoutletstores.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletofficial.us.com

    Beats By Dr Dre http://www.beatsbydrdre.us.org

    Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

    Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

    Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

    Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

    BeantwoordenVerwijderen

RELATED ITEMS

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...