zaterdag 22 augustus 2015

MATTE ME

Als ik ergens een hekel aan heb dan is het lipgloss, je haren blijven er aan plakken, het pigment is vaak slecht en het is binnen no time alweer verdwenen. Deze lip cream van Sleek schrok mij eerst dan ook af, maar eenmaal de kleine lettertjes gelezen en het was juist precies waar ik naar zoek op was. Een vloeibare lipstick wat mat opdroogt, ik ben fan!


 
De Matte Me lijn bevat zes tinten, ik had al eeuwen Birthday Suit op het oog, maar zoals dat gaat met de 90's tinten was deze aldoor uitverkocht. Eindelijk heb ik hem en wil al niet meer zonder, dat hele liquid lipstick gebeuren is helemaal mijn ding. Hoe verschrikkelijke matte lipstick normaal gesproken aan te brengen is, hoe gemakkelijk is dit.
 

 
Vloeibaar...

 
En.... opgedroogd!

 
Wat een pigment! En het zit muurvast. De swatch zat er een dag later nog en ook op de lippen moet er heel wat gebeuren voordat de tint vervaagt. Om netjes binnen de lijntjes te blijven (is toch even wennen zo'n applicator) gebruik ik eerst een lippotlood om de boel te omlijnen, daarna is het een kwestie van inkleuren. Ik vind het heel erg meevallen hoe erg het lijntjes benadrukt, kortom een top product.

 
De Matte Me collectie met o.a. Birthday Suit is voor €7,- per stuk verkrijgbaar bij Beau Make-up Stores in Groningen of online.

10 opmerkingen:

  1. Heel mooi! Koop je deze gewoon bij kruidvat?

    BeantwoordenVerwijderen
    Reacties
    1. Dankjewel! Nee, Sleek is voor zover ik weet online verkrijgbaar bij de Makeupspot en als je in Groningen woont bij Beau Make-up Stores in de binnenstad.

      Verwijderen
  2. Wow .. Wat een prachtig product ! En hij staat je echt super de puper!

    BeantwoordenVerwijderen
  3. ooh wauw hij is prachtig! die kleur is geweldig. en helemaal geweldig dat hij zo goed blijft zitten!

    BeantwoordenVerwijderen
  4. Coach Outlet http://www.coachoutletfactory-stores.us.com

    North Face Outlet http://www.northface-outlets.com.co

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.in.net

    ED Hardy Outlet http://www.edhardypopsale.com

    Coach Outlet Store Online http://www.coachstoreonline.in.net

    Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletstore.in.net

    Cheap Jordans http://www.cheapjordansretro.us.com

    Michael Kors Outlet Store http://www.michaelkorsoutletsstores.us.com

    Coach Purses http://www.coachpurses.eu.com

    Coach Outlet http://www.coachoutlet2016.us.com

    Tory Burch Shoes http://www.toryburch-outlet.us.org

    Longchamp Outlet http://www.longchampoutlet.in.net

    Michael Kors Handbags http://www.innnov8.com

    Coach Outlet http://www.innnovate.com

    Red Bottom Shoes http://www.redbottomshoes.us.org

    Moncler Jackets http://www.monclerdownjackets.us.com

    North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.in.net

    Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletstore.us.com

    Moncler Outlet http://www.moncleroutletonline.in.net

    Coach Factory http://www.maganates.com

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactorysoutlet.in.net

    Kate Spade Outlet http://www.katespadesoutlet.us.com

    Ray Ban Outlet http://www.raybanoutletstore.in.net

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoes2016.in.net

    North Face Outlet http://www.northfaceoutlets.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachoutletstore.name

    Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletonline.name

    Coach Outlet http://www.coach-outlets.us.org

    Nike Roshe Run http://www.tanie-nikerosherun.pl

    Buty Nike Air Max http://www.airmaxsprzedazdla.pl

    Nike Air Max http://www.nikeairmax.us.org

    Red Bottom Shoes http://www.redbottomshoe.in.net

    Christian Louboutin Outlet http://www.christianlouboutinoutlet.us.org

    Balenciaga Handbags http://www.balenciagaoutlets.us.com

    Balenciaga Handbags http://www.balenciaga-handbags.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.in.net

    Toms Shoes http://www.tomshoesoutlet.us.com

    Hermes Belt http://www.hermes-belts.us.com

    Prada Outlet http://www.pradafactoryoutlet.com

    Louis Vuitton Outlet http://www.louisvuittonsoutlet.us.com

    North Face Outlet Store http://www.northfaceoutletstore.in.net

    North Face Jackets http://www.north-face.in.net

    North Face http://www.north-faceoutlets.us.com

    Louis Vuitton Outlet http://www.louisvuitton-outlets.us.org

    Timberland Boots http://www.timberland-outlets.us.com

    Cheap Timberland Boots http://www.timberlandoutlet.us.com

    Tory Burch Outlet http://www.outlettoryburch.us.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutletusa.us.com

    Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlaurenstoreoutlet.us.com

    Gucci Shoes http://www.guccifactoryoutlet.name

    Gucci Outlet http://www.guccioutletco.us.com

    North Face Jackets http://www.northfacefactoryoutlet.us.com

    Prada Outlet http://www.pradaoutlets.in.net

    Hollister Clothing http://www.hollister-clothing.us.com

    Ferragamo Shoes http://www.ferragamoshoes.us.org

    Tiffany Outlet http://www.tiffany-outlets.us.com

    Tiffany Outlet http://www.tiffanyco-outlet.us.com

    NFL Jerseys http://www.nfljerseys.name

    Toms Outlet http://www.outlettoms.us.com

    Cheap Jordans http://www.cheapjordans.eu.com

    North Face Outlet http://www.thenorthfaceoutlet.us.org

    Michael Kors Outlet http://www.michael-korsoutletstores.us.com

    Prada Handbags http://www.pradaoutlet.us.org

    Chan Luu Sale http://www.chanluu.us.com

    Toms Outlet http://www.tomsoutletstores.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletofficial.us.com

    Beats By Dr Dre http://www.beatsbydrdre.us.org

    Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

    Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

    Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

    Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

    BeantwoordenVerwijderen

RELATED ITEMS

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...