maandag 29 december 2014

FISH EYE LENS

Een fish eye camera is zo'n hebbedingetje die we allemaal wel willen, maar om nou een paar tientjes neer te leggen voor dat enkele effectje, dat gaat velen te ver. Esmée is ook dol op het 180 graden perspectief, maar ze kent zich zelf, het ontwikkelen van een rolletje gaat er toch niet van komen. Ah en daar was HEMA met de fish eye lens van vier euro, wat wil je nog meer. Geen kreten als 'het rolletje is vol' en 'ik ben benieuwd of er wat tussen zit', vooral lekker door klikken met je smartphone, want deze magnetische lens plak je er gewoon op en net zo gemakkelijk weer af. En dat voor vier euro. Ja, VIER. V-i-e-r.


 
De blijmakers van de HEMA te herkennen aan het cadeautje links bovenin, hebben Esmée voornamelijk boos gekregen. Zo deed een snoer het niet meer na één keer gebruiken en was alles uitverkocht, maar deze lens is toch wel echt een leuke gadget. De verpakking heeft een vintage uitstraling en het is hartstikke simpel. 

 
Het doosje bevat drie magnetische ringen, deze kun je om de lens van je telefoon plakken door een beschermlaagje te verwijderen. Het ringetje blijft goed zitten en een telefoonhoesje past er eventueel nog wel omheen, gelukkig heb je twee op reserve.

 

De lens zelf is aan de onderkant ook magnetisch en is hierdoor erg gemakkelijk te bevestigen, gewoon op het ringetje leggen en hij zit goed vast.

 
Als je hem er weer afhaalt, is het verstandig het beschermkapje er op te doen, hierdoor beschadigt de lens niet! Ook krijg je er een hangertje bij waardoor je de lens goed op kunt bergen.

 
Esmée testte haar lens uit tijdens een weekendje Hamburg en hij bevalt prima! Het effect is net zo goed als bij een dure camera en het werkt vooral heel simpel, ideaal om mee te nemen. Het fish eye effect is lekker speels en zet net even wat meer op de foto dan normaal gesproken, vooral hier in het metrostation ziet het er grappig uit. Echte kwaliteit foto's hoef je er niet van te verwachten, maar voor dit prijsje is 'ie het echt waard.
 
 
De fish eye lens is voor €4,- verkrijgbaar bij de HEMA. 

6 opmerkingen:

  1. Coach Outlet http://www.coachoutletfactory-stores.us.com

    North Face Outlet http://www.northface-outlets.com.co

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.in.net

    ED Hardy Outlet http://www.edhardypopsale.com

    Coach Outlet Store Online http://www.coachstoreonline.in.net

    Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletstore.in.net

    Cheap Jordans http://www.cheapjordansretro.us.com

    Michael Kors Outlet Store http://www.michaelkorsoutletsstores.us.com

    Coach Purses http://www.coachpurses.eu.com

    Coach Outlet http://www.coachoutlet2016.us.com

    Tory Burch Shoes http://www.toryburch-outlet.us.org

    Longchamp Outlet http://www.longchampoutlet.in.net

    Michael Kors Handbags http://www.innnov8.com

    Coach Outlet http://www.innnovate.com

    Red Bottom Shoes http://www.redbottomshoes.us.org

    Moncler Jackets http://www.monclerdownjackets.us.com

    North Face Outlet http://www.northfacestoreoutlet.in.net

    Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletstore.us.com

    Moncler Outlet http://www.moncleroutletonline.in.net

    Coach Factory http://www.maganates.com

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactorysoutlet.in.net

    Kate Spade Outlet http://www.katespadesoutlet.us.com

    Ray Ban Outlet http://www.raybanoutletstore.in.net

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoes2016.in.net

    North Face Outlet http://www.northfaceoutlets.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachoutletstore.name

    Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletonline.name

    Coach Outlet http://www.coach-outlets.us.org

    Nike Roshe Run http://www.tanie-nikerosherun.pl

    Buty Nike Air Max http://www.airmaxsprzedazdla.pl

    Nike Air Max http://www.nikeairmax.us.org

    Red Bottom Shoes http://www.redbottomshoe.in.net

    Christian Louboutin Outlet http://www.christianlouboutinoutlet.us.org

    Balenciaga Handbags http://www.balenciagaoutlets.us.com

    Balenciaga Handbags http://www.balenciaga-handbags.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadefactoryoutlet.in.net

    Toms Shoes http://www.tomshoesoutlet.us.com

    Hermes Belt http://www.hermes-belts.us.com

    Prada Outlet http://www.pradafactoryoutlet.com

    Louis Vuitton Outlet http://www.louisvuittonsoutlet.us.com

    North Face Outlet Store http://www.northfaceoutletstore.in.net

    North Face Jackets http://www.north-face.in.net

    North Face http://www.north-faceoutlets.us.com

    Louis Vuitton Outlet http://www.louisvuitton-outlets.us.org

    Timberland Boots http://www.timberland-outlets.us.com

    Cheap Timberland Boots http://www.timberlandoutlet.us.com

    Tory Burch Outlet http://www.outlettoryburch.us.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutletusa.us.com

    Ralph Lauren Outlet http://www.ralphlaurenstoreoutlet.us.com

    Gucci Shoes http://www.guccifactoryoutlet.name

    Gucci Outlet http://www.guccioutletco.us.com

    North Face Jackets http://www.northfacefactoryoutlet.us.com

    Prada Outlet http://www.pradaoutlets.in.net

    Hollister Clothing http://www.hollister-clothing.us.com

    Ferragamo Shoes http://www.ferragamoshoes.us.org

    Tiffany Outlet http://www.tiffany-outlets.us.com

    Tiffany Outlet http://www.tiffanyco-outlet.us.com

    NFL Jerseys http://www.nfljerseys.name

    Toms Outlet http://www.outlettoms.us.com

    Cheap Jordans http://www.cheapjordans.eu.com

    North Face Outlet http://www.thenorthfaceoutlet.us.org

    Michael Kors Outlet http://www.michael-korsoutletstores.us.com

    Prada Handbags http://www.pradaoutlet.us.org

    Chan Luu Sale http://www.chanluu.us.com

    Toms Outlet http://www.tomsoutletstores.us.com

    Kate Spade Outlet http://www.katespadeoutletofficial.us.com

    Beats By Dr Dre http://www.beatsbydrdre.us.org

    Coach Outlet http://www.coachstoreoutlet.us.org

    Christian Louboutin Shoes http://www.christianlouboutinshoe.eu.com

    Valentino Shoes http://www.valentinoshoes.eu.com

    Michael Kors Outlet http://www.michaelkorsoutlet.us.org

    Coach Factory Outlet http://www.coachfactoryoutlet.us.org

    Coach Outlet Online http://www.coachoutletonlinestore.us.org

    Coach Purses http://www.coachpurse.us.com

    BeantwoordenVerwijderen

RELATED ITEMS

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...